5.Turizm Teknolojileri Günleri

Bu etkinlik bitti

Sevgili Bilişim Gönüllüleri,
.
Geçtiğimiz dört yıl toplamda 2500+ kişiyi aşkın katılımcıyla gerçekleştirdiğimiz “Turizm Teknolojileri Günü” etkinliğimize 80 ‘den fazla tanıtım masası, 10 ‘dan fazla davetli konuşmacı, 4 ana olmak üzere 10 ʼdan fazla Sponsor konuşmacı ile “Siber Güvenlik”, “Veri Sınıflandırması”, “yazılım teknolojileri” konularını işlemiştik. Tüm gün olarak süren etkinliğimizde kayıt ile başlayarak, iletişim aralarında çay-kahve kurabiye servisi ve öğle yemeği ikramımız ile ayrıca etkinlik sonunda katılımcılarımıza hediyeler dağıttığımız çekilişlerimiz olmuş ve etkinliğimiz hem büyük ilgi görmüş hem de büyük beğeni toplamıştır. Bu durum etkinliğimizi her yıl daha güçlü bir şekilde tekrar planlamamız gerektiğini bizlere göstermiştir.
.
Bu yıl ki etkinliğimiz; 26 Ekim 2019 Cumartesi tam gün ve 27 Ekim 2019 Pazar öğlene kadar yarım gün şeklinde konaklamalı olarak Kervansaray Lara Otel’de gerçekleşecektir.
.
“5.Turizm Teknolojileri Günü “etkinliğimize firma ve ürün tanıtımları için 20 ‘den fazla tanıtım masası açmayı, Ana Sponsor, Platin, Altın ve Gümüş Sponsor konuşmacılar ve üç farklı konuda davetli konuşmacı çağırmayı planlamaktayız.
.
Etkinlikte yer alacak sunumlarda “Bilişim Teknolojilerin Geleceği”, “Siber Güvenlik”, “Kişisel Verilerin Korunması”, “Yerli Bilişim Endüstrisi’nin geliştirilmesi ve Milli Yazılımlar”, “Dijital Pazarlama ve Turizm Sektörü”, “Bilgi Güvenliği”, “Turizm Yazılımları”, “Kişisel Gelişim”, “Turizm ve Sağlık”, “Dijital Endüstri” gibi konular detaylı bir şekilde ele alınarak “Lider ve Güçlü Antalya” için Bilişim alanında atılması gereken adımlar, strateji ve politikalar tartışılacaktır.Etkinliğimize katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.