Mağazada Yoga Seansı

Bu etkinlik bitti

Yoga stüdyolarından çıkıp biraz da farklı alanlarda yoga seansı pratik etmeye devam ediyoruz. Pazar gününüz için yine keyifli bir etkinlik organize ediyoruz. 13 Ocak Pazar Günü, Decathlon Muratpaşa mağazasında “Mağazada Yoga Seansı” etkinliğimizde buluşuyoruz.
Kışın Antalya’da artık kendini hissettirdiği şu günlerinde, mağazanın sıcak ve ferah atmosferinde yoga seansını birlikte pratik edelim. Bu sefer mağaza içindeki bizim için belirlenmiş alanda buluşuyoruz.
Decathlon Muratpaşa mağazasının ikramları da bizi bekliyor.

Kimler katılabilir?
Yoga seansımız her seviyeye uygundur. Katılım için daha önce yoga yapmış olmanıza gerek yoktur. Yoga yapmış, yapmamış herkesi bekliyoruz. Arkadaşınızı, sevgilinizi, eşinizi, dostunuzu alın gelin.
Rahat spor kıyafetleri ile gelmeniz yeterlidir. Yanınızda Yoga / Pilates matınız varsa yanınızda getirebilirsiniz, yoksa bir havlu veya örtü de işinizi görür. Seans sonunda üzerinize örtmek için örtü (battaniye, havlu, peştamal) alınız.
Yoga Seansı; yoga eğitmeni Bahtiyar Uzunbay eşliğinde pratik edilecektir. Bahtiyar Uzunbay; yetişkin, çocuk ve hamile yogası eğitmenidir. Uluslararası “Yoga Alliance” kurumundan deneyimli yoga eğitmenliği ve “Herkes İçin Spor Federasyonu” ndan yoga antrenörlüğü sertifikası sahibidir.

📅 13 Ocak Pazar
🕑 10:00 – 11:30
📍 Decathlon Muratpaşa Mağaza

💰 Etkinlik ücretsizdir. Rezervasyon gereklidir. Lütfen kayıt olunuz.

İletişim:
Bahtiyar Uzunbay
Tel: 0535 459 52 39
e-posta: bilgi@engelsizyoga.com