Yeni Pazarlar Bulma, Pazar Araştırması, Dağıtım, Fiyatlandırma, ve Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi

Bu etkinlik bitti

Yeni Pazarlar Bulma, Pazar Araştırması, Dağıtım, Fiyatlandırma, ve Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi

Müşteri sayısının sınırlı, ürün ve firma sayısının oldukça fazla olduğu uluslararası pazarlarda başarılı olmak ve yoğun rekabete karşı ihracatı gerçekleştirmek için ürün ve pazar odaklı çalışmak ve hedef pazar seçimi çok önemlidir. Hedef pazar seçimi, ihracat stratejisi oluşturmanın ilk ve en önemli adımıdır. İhracata başlayarak, kalıcı ve sürekli satışın sağlanabilmesi için firmaların alt yapılarının oluşturulması ve ayrıca müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışların artırılması sağlanmaktadır. Müşterilerimize nasıl bir değer katacağımızı, rakiplerin neler sunduğunu, pazardaki fırsatları ve tehditleri bilmek oldukça önemlidir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yeni Pazarlar Bulma, Pazar Araştırması, Dağıtım, Fiyatlandırma ve Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi ” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılım için eğitimden önce mutlaka eğitim katkı paylarının yatırılmış olması gerekmektedir.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen       :Bülent BALYEMEZ

Tarih            : 21 Kasım 2018

Saat             : 16.00 – 20:00

Yer               : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  30 TL

http://www.atso.org.tr/egitim/3/1039/yeni-pazarlar-bulma-pazar-arastirmasi-dagitim-fiyatlandirma-ve-yurtdisi-pazar-gelistirme-teknikl.html