Sağlığınıza Gözünüz Gibi Bakın

Sağlığınıza Gözünüz Gibi Bakın

Antalya’da unutamayacağınız bir tatil geçirmek, kentin inanılmaz tarihi dokusu ve doğasını hafızanızın bir köşesine kaydetmek istiyorsunuz. Ancak gözleriniz, kentin muhteşem dokusunu hafızanıza net bir şekilde kaydetme konusunda size engel çıkarıyor. Sırf bu yüzden tatil planları yapıp, ardından da bozuyorsunuz…. Şimdi bozduğunuz planları uygulama zamanı…

Çünkü Antalya’daki hastaneler, pek çok sağlık sorununa modern teknolojiyi uygulayarak, ekonomik fiyatlarla çözüm getiriyor. Göz sağlığınız için de durum aynı. Göz sağlığı sorunları ya da göz estetiği uygulamalarında istediğiniz sonucu alıp, tatilinize Antalya’da devam edebilirsiniz.

Bu hizmeti veren hastanelerden olan Dünya Göz Hastanesi ve Talya Göz Hastanesi her yıl binlerce yabancıyı göz sağlığına kavuşturuyor. Yabancılar için özel bir paket hazırlayan hastanelerin programının içinde uçak bileti, havaalanında karşılama, anlaşmalı 4 ya da 5 yıldızlı otellerde konaklama, havaalanı, otel ve hastane arası transfer, ön tetkik ve muayene, ameliyat, ilk ilaçların karşılanması, hastanede yabancı dil bilen refakatçi ile şehir turu yer alıyor.

Hem tatil yapmak, hem de ameliyat olmak için Antalya’ya gelen hastalarına gereksinim duydukları hizmetleri sunan bu uzman hastaneler, ameliyat sonrası kontrollerin de Avrupa’daki kliniklerinde yapılmasına olanak sağlıyorlar. Göz alanında uzmanlaşmış bu hastanelerde her yıl binlerce yabancıya hizmet veriliyor.